Hoolekogu liikmed

2018/2019 õppeaastaks valiti hoolekogu koosseisu

Kerli Varrik            Kiisude rühma lapsevanemate esindaja; kerli.varrik@gmail.com

Jan Ignahhin        Siilide rühma lapsevanemate esindaja; jan.ignahhin@gmail.com

Enn Veevo            Oravate rühma lapsevanemate esindaja; eveevo@gmail.com
Kadi Kiiver            Pääsukeste rühma lapsevanemate esindaja; kadikiiver@hotmail.com
Merle Ranus         Lepatriinude rühma lapsevanemate esindaja; merler71@gmail.com
Liis Remmelg        Mõmmide rühma lapsevanemate esindaja; liiskat@gmail.com
Kertu Suve            Konnakeste rühma lapsevanemate esindaja; kertusuvekertu@gmail.com
Kärt Aardam         Kalakeste rühma lapsevanemate esindaja; kaardam@hotmail.com
Pille Paulus           Kalda maja pedagoogide esindaja;pillepaulus@hot.ee
Ellen Jõhvik           Vigri maja pedagoogide esindaja; ellenjohvik@gmail.com
Karin Kokla            Vallavalitsuse esindaja karin.kokla@hiiumaa.ee